Problemy ze spaniem

0
397
Problemy ze spaniem

Nie ma chyba takich osób, które nie lubią się dobrze wyspać i dla których sen nie byłby przyjemny. Wszyscy lubimy to błogie uczucie, podczas którego możemy się położyć w swoim ciepłym łóżku, nakryć kołderką i obejrzeć coś przed snem. Jest to szczególnie bardzo przyjemne, gdy wracamy bardzo zmęczeni z pracy, a za nami bardzo ciężki dzień. Przyjemniej zasypia się też po wszelakim wysiłku sportowym. Nasz organizm bardzo lubi, jeśli zmęczymy się raz na czas i dostarczymy mu wielu endorfin. W nagrodę potem daje nam łatwy i przyjemny sen.

Niestety nie każdy jest w stanie od razu zasnąć i niektórzy przez połowę swojego życia gnębieni są przez różnego rodzaju problemy z bezsennością. Wielu z nas zastanawia się więc jak szybko zasnąć i stara się znaleźć w sieci odpowiedź na to nurtujące pytanie. Odpowiedzi na nie może być mnóstwo, gdyż tak naprawdę może być sporo różnych problemów, które powodują, że nie możemy się wyspać. Jednym z nich jest na pewno stres i o tym przekonałem się na własnej skórze. Przez pewien okres czasu zmagałem się niestety z dużej ilości stresem i paraliżował mnie do tego stopnia, że mogłem przespać co najwyżej godzinę podczas jednej nocy. Szukałem przez wiele miesięcy rozwiązania tego problemu, aż w końcu mi się udało.

Z pomocą przyszły mi różnego rodzaju zioła, które można zakupić w aptece. Był to między innymi rumianek, dzięki któremu na nowo odkryłem czy jest sen. Brzmi to może irracjonalnie, ale jeśli przez pół roku śpi się tylko kilka godzin na dobę, to po odnalezieniu antidotum jest się naprawdę mocno szczęśliwym człowiekiem. Rumianek towarzyszy mi bez przerwy od 4 lat i jest częścią mojego życia. Czasem odstawiam go na okres jednego miesiąca, by mój organizm trochę od niego odpoczął. Zauważam jednak od razu, że z dnia na dzień coraz gorzej mi zasnąć i że czegoś mi brakuje. Wracam wtedy od razu do tego, co przynosi mi ukojenie. Oprócz rumianku bardzo dobre działanie wykazuje także melisa, oraz czystek. Można go dostać w lepszych sklepach i kupić dla siebie.

www.workshopofnature.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZarabianie pieniędzy
Następny artykułPlany noworoczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here