Ile zarabia rezi?

0
3249
Ile zarabia rezi?

Nie jest żadną tajemnicą, że na YouTube można zarobić. Co więcej, według przeprowadzanych ankiet i badań okazuje się, że można tam zarabiać naprawdę konkretne pieniądze. Wielu zagranicznych YouTuberów jest milionerami, którzy poza nagrywaniem filmów nie zajmują się niczym innym. Polska, mimo iż odstaje nieco od chociażby Stanów Zjednoczonych, również ma w swoim gronie kilku popularnych twórców.

Jednym z popularniejszych polskich YouTuberów jest Remigiusz Jakub Wierzgoń występujący pod pseudonimem „Rezi”. Rezi od początku traktował YouTube jako zabawę i wybił się na wielu ciekawych filmach, które najbardziej trafiły do młodej widowni. Sukces Reziego był inspiracją dla innych młodych osób, które również postanowiły spróbować swoich sił na platformie YouTube. Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie wspomniane już wcześniej wysokie zarobki. Wysokie zarobki motywują twórców będących na topie do robienia coraz to nowszych filmików, oraz zachęcają młodych twórców do zakładania własnych kanałów. Trzeba jednak zaznaczyć, że wybija się tylko garstka najciekawszych kanałów, a reszta ginie w otchłani serwisu.

Wiele osób zadaje sobie pytanie – ile zarabia rezi? Niestety nie jest to pytanie, na które łatwo odpowiedzieć. Dokładne zarobi YouTuberów są ściśle tajne i twórcy rzadko kiedy chwalą się swoimi dochodami. Podobnie algorytm YouTube jest na tyle skomplikowany, że ciężko stwierdzić ile zarabiają poszczególne materiały wideo. Szacuje się, że miesięcznie Rezi zarabia od 3,1 do 50,1 tysięcy dolarów. Przedział jest bardzo szeroki właśnie ze względu na ilość czynników branych pod uwagę. Nie da się ukryć, że to prawie najlepszy wynik w kraju i Rezi nie musi zajmować się niczym innym poza YouTubem. Podobnie jak wielu sławnych twórców Rezi ma również własny sklep z gadżetami i koszulkami, który przynosi YouTuberowi dodatkowe dochody. Uwzględniając więc wszystkie jego działalności finalna kwota może być naprawdę pokaźna. Jednak nie wiadomo ile dokładnie zarabia Rezi, odpowiedź na to pytanie zna pewnie tylko on sam.

przygotowany.pl

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here