Odzież marki Fruit of the Loom

0
660
Odzież marki Fruit of the Loom

Praktycznie każdy zetknął się choć raz z charakterystyczną metką z owocowym logo. Choć może wydawać się całkiem niepozorne to stoi za nim wieloletnia tradycja produkcyjna. W swojej 170 letniej historii marka Fruit of the Loom zawitała ze swoimi produktami do 75 krajów, a cała jej historia rozpoczęła się na niepozornym Rhode Island.

Początki odzieżowego imperium

Odzież marki Fruit of the Loom pojawiła się na rynku amerykańskim już w 1851 roku. Powstaje wówczas pierwsza przędzalnia pod szyldem B.B and R. Knight Corporation, które jak historia pokazała miało się niedługo zmienić. Właściciele postawili na produkcję wysokiej jakości ubrań bawełnianych. Niespełna dwadzieścia lat później zarejestrowano tak znany owocowy znak handlowy, który pozostaje wizytówką firmy aż po dziś dzień.

Ubrania do pracy i na co dzień

Wśród produktów z metką Fruit of the Loom możemy szczególnie wyróżnić dwa rodzaje serii ubrań. Pierwsza to odzież stricte odzież robocza. Charakteryzuje się ona wybitną wytrzymałością. Szyta jest w oparciu o liczne konsultacje z praktykami w danej branży, przez co ubrania z tych serii posiada wszystkie cechy, których potrzebować będą pracownicy.

Odzież marki Fruit of the Loom przeznaczona do użytku prywatnego to z kolei to ubrania skierowana do mężczyzn, kobiet, a także dzieci na każdą porę roku. Dostęp do szerokiej gamy ich produktów w Polsce oferuje min. sklep internetowy Comwear. Pełną ich ofertę można znaleźć na stronie https://comwear.pl/marki/fruit-of-the-loom.html. Znajdziemy w niej między innymi poza tradycyjnymi seriami również ubrania, które idealnie nadadzą się do ozdobienia spersonalizowanymi nadrukami. Docenione zostały one przede wszystkim w jako element prowadzenia zaplanowych dużych kampanii reklamowych. Jednakże coraz chętniej na takie rozwiązanie decydują się również małe rodzinne firmy, kluby sportowe, a także przez prywatne osoby.

Jakość, kolor, cena

Ubrania produkowane przez Fruit of the Loom to klasyka gatunku. Największy nacisk tej firmy od 170 lat kładziona jest na jakość oraz soczyste kolory owoców, które stały się ich główną inspiracją. Szyte są w wysokogatunkowych materiałów wśród których znajdziemy: stu procentową bawełnę, bawełnę czesaną oraz ringspun. W seriach dedykowanych dla osób uprawiających sport dodawane są niewielkie ilości poliestru. Sprawia to, że ubrania te są niezwykle przyjemne w dotyku, a także nie tracą one swojego naturalnego kształtu. Dzięki posiadaniu własnych szwalni, a także rozbudowanej sieci łańcuchów dostaw, odzież Fruit of the Loom może być oferowana w bardzo przystępnych cenach w stosunku do jakości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here