Skóra bez niedoskonałości, czyli technologia pikosekundowa w służbie piękna

0
2147
Skóra bez niedoskonałości, czyli technologia pikosekundowa w służbie piękna

Gładka i nieskazitelna skóra to podstawowy atrybut młodego i kobiecego wyglądu. Niestety, wraz z wiekiem w naszej skórze zachodzą ogromne zmiany, które odbierają nam młody i atrakcyjny wygląd. Jak możemy temu zapobiec? Istnieje kilkadziesiąt lub kilkaset różnych sposobów na walkę z procesem starzenia skóry. Jednym z nich jest leczenie laserowe przy pomocy innowacyjnych laserów pikosekundowych PicoSure czy Discovery Pico. W czym tkwi sekret ich działania? Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki przedstawiamy specyfikę działania i największe atuty technologii pikosekundowej.

Zabiegi laserowe i lasery pikosekundowe

Lasery są od pewnego czasu najczęściej używanymi urządzeniami w gabinetach medycyny estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ dziś zabiegi laserem stanowią najlepszą alternatywę dla chirurgicznych metod odmładzania czy innych, konwencjonalnych terapii upiększających. Przy pomocy leczenia laserowego możemy uzyskać analogiczne efekty w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Lasery doskonale odmładzają skórę, a przy tym nie narażają pacjentki na szereg niepożądanych skutków ubocznych. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie przekonują, że dziś mamy do czynienia z prawdziwym przełomem w leczeniu laserowym dzięki innowacyjnym laserom pikosekundowym. Unikalna technologia pikosekundowa działa bezpośrednio w głębokich warstwach skóry bez uszkadzania naskórka, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć oczekiwane efekty odmłodzenia twarzy bez ryzyka oparzeń, podrażnień czy blizn. To odróżnia zabieg odmładzania twarzy laserami pikosekundowymi od przeciwdziałania procesowi starzenia skóry przy pomocy starszych laserów czy innych metod dermatologicznych, np. głębokich peelingów.

Nie tylko laserowe odmładzanie twarzy

Dostępne w Klinice Miracki w Warszawie lasery pikosekundowe są urządzeniami o ogromnej liczbie wskazań terapeutycznych. Przy ich pomocy możemy przeprowadzić nie tylko zabiegi odmładzające, lecz także usuwające wszelkie przeszkadzające nam niedoskonałości skórne. Warto zaznaczyć, że lasery PicoSure i Discovery Pico zostały stworzone przede wszystkim w celu usuwania najtrudniejszych do wywabienia tatuaży i makijażu permanentnego. Doskonale rozbijają niechciany barwnik na mniejsze elementy, które nasz organizm jest w stanie w następnej kolejności usunąć samodzielnie. Na tej samej zasadzie lasery pikosekundowe pozwalają nam pozbyć się różnego rodzaju przebarwień, przywracając skórze jednolity koloryt. Technologia pikosekundowa jest też niezastąpiona przy usuwaniu blizn czy rozstępów, które bardzo trudno usunąć przy pomocy innych metod.

Jeśli jednak zależy nam przede wszystkim na wyjątkowym efekcie odmładzającym w wyniku zastosowania terapii laserowej, urządzenia PicoSure i Discovery Pico na pewno spełnią nasze oczekiwania. Przy pomocy technologii pikosekundowej możemy uzyskać efekt niemalże nieskazitelnej skóry twarzy – zabieg spłyci zmarszczki na twarzy, usunie przebarwienia i popękane naczynka, ujędrni skórę twarzy, a także nada jej blasku i świetlistości. Dzięki temu, że światło lasera pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, uzyskujemy efekt miniliftingu skóry. Laser PicoSure został dostosowany do przeprowadzania lekkich zabiegów odmładzających, podczas gdy laser Discovery Pico, ze względu na większą moc działania, sprawdzi się idealnie przy głębokim, laserowym odmładzaniu twarzy.

Więcej informacji na temat odmładzania twarzy laserami pikosekundowymi znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/odmladzanie-laserowe/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here