Zabieg przeszczepienia włosów

0
769
Zabieg przeszczepienia włosów

Głównym celem przeszczepu włosów jest przywrócenie cebulek włosowych w miejscach, gdzie ich brakuje. Żeby uzyskać trwałe efekty trzeba wykonać kilka zabiegów przeszczepiania włosów. Przeszczepy włosów ceny są uzależnione od regionu i placówki medycznej.

Czym jest przeszczep włosów?

Należy mieć na uwadze, że jest to dosyć skomplikowany zabieg, dlatego powinien być wykonywany przez doświadczoną osobę w sterylnym i specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu. W celu dodania większej ilości włosów wykonuje się Przeszczep włosów cena nie jest już tak wysoka jak kiedyś, dlatego coraz więcej osób może sobie na to pozwolić. Łysiejąca głowa nie wygląda zbyt atrakcyjnie, dlatego część osób może mieć przez to problemy z akceptacją samego siebie. Wygląd jest bardzo ważny dla każdego człowieka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że aż 60% mężczyzn na świecie ma problem z wypadaniem włosów. Żeby temu zapobiec, ludzie często stosują preparaty dostępne bez recepty, takie jak leki miejscowe. Nie są one jednak tak skuteczne jak przeszczep włosów cena takich preparatów również nie jest niska. Pierwszy przeszczep został przeprowadzony w Japonii w 1939 roku, jednak przeszczepiono wtedy tylko kilka włosów.

Problem łysienia

Po pewnym czasie zaczęsto stosować metodę mikroprzeszczepów. Należy mieć na uwadze, że łysienie może dotknąć tak naprawdę każdego, a wiek i płeć nie mają w tym przypadku większego znaczenia. Łysienie androgenowe, określane również jako męskie jest najczęściej spotykane. Warto zwrócić uwagę na fakt, że taki rodzaj łysienia występuje także u kobiet. DHT, czyli dihydrotestosteron jest czynnikiem, który wywołuje łysienie androgenowe. Przeszczepy włosów ceny w Polsce są przystępne, dlatego coraz więcej osób może się zdecydować na ten zabieg. Istnieje też coś takiego jak wrodzony brak owłosienia. Występuje on głównie w takich miejscach jak rzęsy oraz łuki brwiowe. Terapie hormonalne nie zawsze dają oczekiwane efekty, dlatego przeszczep włosów często może być jedynym rozwiązaniem. Gęste i zadbane zdrowy są oznaką zdrowia, a oprócz tego znacznie dodają pewności siebie. Dzięki temu łatwiej znaleźć partnera lub wzbudzić zainteresowanie u płci przeciwnej. Tymczasowym rozwiązaniem może być peruka, ale jest ona dosyć niewygodna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here