Herman Miller Mirra – jakie cechy powinien mieć idealny fotel biurowy?

0
1013
Herman Miller Mirra

Aranżacja biura ma bezpośredni wpływ na postrzeganie firmy przez kontrahentów. Profesjonalny wygląd powinien być domeną renomowanych marek. Właśnie dlatego potrzeba wysokiej jakości wyposażenia, które nie tylko będzie dobrze się prezentować, ale też zapewni komfort pracownikom. Podstawą powinny być wygodne siedziska. Jak znaleźć takie, które będą połączeniem funkcjonalności i eleganckiego designu? Czas się przekonać!

Jak znaleźć dobry fotel biurowy?

Producenci mebli proponują mnóstwo ciekawych opcji. Dostępne są fotele w różnych wariantach kolorystycznych, wykonane z różnych materiałów oraz dopasowane do różnych potrzeb. Jednak najważniejszym kryterium, na które powinniśmy zwracać uwagę jest elastyczność. Siedzisko musi być uniwersalne, aby zapewniało wygodę pracownikom o różnych typach budowy ciała. Dobrze, gdy będzie miało regulowaną wysokość oraz kółka. Możliwość swobodnego poruszania się i zmieniania pozycji jest w końcu niezwykle ważna w pracy biurowej. W przeciwnym razie trudno by było utrzymać prawidłowe krążenie. Krzesło powinno mieć podłokietniki oraz oparcie podpierające kręgosłup w odpowiednich miejscach.

Herman Miller Mirra – czy to ciekawa propozycja dla firm?

Mówiąc o fotelach biurowych, nie można nie wspomnieć o marce Herman Miller. To producent tworzący projekty z myślą o potrzebach pracowników biurowych. Na szczególną uwagę zasługuje fotel Mirra, który dopasowuje się do ciała użytkownika, a także umożliwia płynne przejście z pozycji zrelaksowanej do wyprostowanej. Siedzisko jest dostępne u autoryzowanych dealerów, takich jak https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Herman Miller Mirra wykonany jest z materiałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza oraz łatwych w czyszczeniu. Do tego pozwala w dowolny sposób personalizować układ siedziska i oparcia, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o różnej budowie ciała. Fotel jest dopasowany do potrzeb każdego pracownika, niezależnie od formy jego pracy. Jest więc bezpiecznym wyborem do biur i nie tylko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here