Koszt paznokci hybrydowych

0
976
Koszt paznokci hybrydowych

Każda prawdziwa kobieta marzy o pięknych, długich i pomalowanych paznokciach. Nie zawsze do tego sprawdzą się drogeryjne lakiery do paznokci, więc świetną alternatywą będą paznokcie hybrydowe. Z pewnością masz w swojej okolicy salon, który taką usługę świadczy.To ostatnimi czasy bardzo dochodowe zajęcie. Zatem ile kosztują paznokcie hybrydowe?
Paznokcie hybrydowe nie mają swej stałej ceny. Wszystko jest uzależnione od lokalizacji salonu. Logicznym jest, że duże miasta wykonują je dużo drożej od kilku tysięcznego miasteczka. Zatem ile kosztują hybrydy, zaczynając od najmniejszej kwoty? Wypowiem się jako posiadaczka świeżo zrobionego manicure. Moje 12 tysięczne miasto oferuje taką usługę już od 50 zł. To dość dużo, ale warto poszukać dziewczyn, które taką usługę wykonują w domu. Gwarantuję, ze znajdziecie ofertę już poniżej 50 zł. Spotkałam się nawet i z kwotą 30 zł. Paznokcie były wykonane perfekcyjnie i trzymały się płytki tak samo jak paznokcie wykonane za 70 zł. Nie warto przepłacać! Z kolei niska kwota powinna wzbudzić naszą czujność i pozwolić zapytać dziewczyny wykonujące hybrydy, czy sprzęt jest odpowiednio dezynfekowany. To niezwykle ważne, nie chcemy bowiem nabawić się chorób? Niezdezynfekowany sprzęt może sprawić nas posiadaczami wirusa HPV a nawet HIV. Nie warto ryzykować stanu zdrowia, tylko dlatego, że cena była kusząca. Powikłania po tych wirusach będą kilkukrotnie większe od nawet najdroższych paznokci hybrydowych.

Teraz jak już wiesz ile kosztują hybrydy, poszukaj w swej okolicy rekomendowanej osoby, która takowe ci wykona. Warto znaleźć profesjonalistę, by mieć pewność długiego cieszenia się paznokciami, bez obaw o złapanie wirusa. Cena nie zawsze świadczy o jakości, pamiętajmy. Już dziś możesz lśnić nowymi paznokciami. Nigdy nie było to tak proste jak z lakierami hybrydowymi. Już dziś poszukaj inspiracji do ich wykonania oraz koloru, który kochasz. Piękne i zadbane dłonie są w zasięgu twoich rąk. Nie czekaj, już dziś zapisz się na paznokcie hybrydowe.

geostrefa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here