Szybko i dyskretnie

0
1049
Szybko i dyskretnie

Chcesz opowiedzieć przyjaciółce jak on się zachował ale nie jesteś w stanie odpowiednio jej tego wyjaśnić? Nie ma lepszej metody jak zrobić zrzut ekranu rozmowy i po prostu wysłać. Jest to doskonała metoda aby zachować w swojej galerii wszystko co pokazuje się na ekranie Twojego telefonu. Jednocześnie informacja o tym, że robisz zrzut ekranu nikomu się nie pokaże.
Jest to więc metoda bardzo skuteczna i dyskretna. Na przykład możesz w ten sposób stworzyć sobie dowody kiedy robisz zrzuty ekranu czyichś wypowiedzi, których następnie próbuje się wyprzeć. Tak samo to działa kiedy szybko chcesz komuś pokazać jakieś zdjęcie z grafiki google ale nie masz pamięci aby pobrać plik. Wykonanie zrzutu ekranu jest wtedy dobrą alternatywą dla przesyłania plików. Kiedy Twoja pamięć w telefonie wyczerpie się tak bardzo, że nie uda Ci się już wykonać zdjęcia ekranu to znaczy, że musisz jak najszybciej zabrać się za oczyszczanie jej ponieważ niedługo system zacznie się zawieszać.
Jeżeli nie potrafisz wykonać zrzutu ekranu wiedz, że nie ma w tym większej filozofii. Aby wykonać zrzut przytrzymaj jednocześnie przycisk blokady ekranu i ściszania. Jeżeli Twój telefon posiada przedni przycisk zapewne aby wykonać zrzut ekranu musisz przycisnąć go razem z bocznym przyciskiem blokady. Niezależnie od wariantu po naciśnięciu tych dwóch przycisków zdjęcie ekranu Twojego telefonu zostanie zapisane w galerii. Możesz je później wedle uznania przycinać, obracać czy edytować. Jest to także dobra metoda jeżeli używasz snapchata i chcesz zachować na dłużej znikającego snapa. Niestety w tej aplikacji osoba której zdjęciu wykonasz zrzut ekranu zostanie o tym poinformowana w formie krótkiego komunikatu w miejscu zdjęcia. Jest to wciąż bardzo dobra i dosyć dyskretna metoda, której można używać kiedy się chce coś zapisać. Możesz też rozmawiając na video rozmowie z przyjaciółmi lub partnerem uwieczniać w ten sposób ich niepowtarzalne i zabawne miny. Należy jednak pamiętać, że wtedy w rogu rozmowy uwiecznimy swój śmieszny wyraz twarzy.

4emotion.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdchudzanie okolic brzucha
Następny artykułPlay na kartę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here