Wybieramy odpowiedni prezent na 50. rocznicę ślubu rodziców

0
794
50. rocznica ślubu prezenty
fot. Pixabay.com

Twoi rodzice przeżyli ze sobą 50 lat. Jesteś im wdzięczny za wszystko, co dla Ciebie zrobili. Za to, jaki dom razem stworzyli, jak się wzajemnie wspierali, za wszystko, czego Cię nauczyli. Czas więc hucznie świętować tak okrągłą rocznicę. Sprawdź, co warto podarować im z tej okazji. 

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/jaki-prezent-podarowac-rodzicom-na-50-rocznice-slubu/

50. rocznica ślubu rodziców – złote gody

50 wspólnie spędzonych lat to taki kawał czasu, jaki nam, młodym ludziom trudno sobie wyobrazić, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy tak wiele małżeństw rozpada się po zaledwie kilku spędzonych razem latach. 50 lat pięknych i trudnych chwil, radości i smutków, szczęścia i łez. Taką rocznicę należy naprawdę hucznie obchodzić. To wielkie święto dla Twoich rodziców i całej Waszej rodziny. Dołóżcie więc wszelkich starań, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy. Przede wszystkim warto w takim dniu okazać rodzicom ogrom Waszej miłości, troski i wdzięczności za wszystko, czego razem dla Was dokonali.

Pomysły na prezenty z okazji złotych godów

Niełatwo wybrać odpowiedni prezent dla ludzi, którzy spędzili ze sobą 50. lat życia i mają już to, co w życiu najważniejsze – miłość, spokój, szacunek i troskę o siebie nawzajem. Jednak to nie oznacza, że rocznicę świętujemy bez prezentu. Wręcz przeciwnie, zróbmy co w naszej mocy, aby jak najlepiej ich obdarować. Wybierzmy wiec taki prezent, który spodoba się obojgu. Obdarujmy ich tym, na co przez całe życie nie mogli sobie pozwolić, sprawmy im niespodziankę, która rozjaśni ich twarze w szczerym, szerokim uśmiechu i da im mnóstwo szczęścia.

Bardzo ciekawym prezentem na 50. rocznicę ślubu rodziców będzie wielki album ze zdjęciami. Personalizowany, z przepiękną okładką, z dedykacją tylko dla nich. A na fotografiach ich najważniejsze wspólne chwile, które miały miejsce przez te 50 wspólnych lat. A gdy już przy personalizowanych prezentach jesteśmy można również zafundować im przepiękny portret w wielkiej drewnianej ramie, który najlepiej odda ich miłość i zaufanie do siebie nawzajem. Poza tym ciekawym pomysłem jest również fotoksiążka, personalizowana szklana statuetka czy inny gadżet.

Jeśli rodzice mają wspólną pasję, której oddają się bez reszty, wybierzcie również coś z tego zakresu. Mogą to być książki ulubionych autorów, zestawy trekingowe, sportowe ciuchy lub obuwie, jeśli prowadzą aktywny tryb życia. A może uwielbiają razem spędzać czas w kuchni? Wówczas warto postawić na praktyczny prezent i wybrać dla nich coś z małego AGD, na przykład mikser, blender czy robota kuchennego.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/wybierz-garnitur-idealnie-dopasowany/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here