Fryzura intymna

0
1805

Każdy dba o swoje włosy, kobiety może troszkę mocniej, mimo wszystko mężczyźni też nie oszczędzają na lakierze czy żelu. Dzieje się tak, ponieważ każdy chce wyglądać świetnie. W dzisiejszych czasach wygląd ma bardzo duże znaczenie dlatego o niego dbamy. Na naszych włosach pojawiają się różne fryzury niezależnie od tego czy jesteśmy mężczyzną czy kobietą.

Polacy swoje fryzury zmieniają przynajmniej raz w miesiącu.

Jednak nie każdy wie, że istnieją także fryzury, które robimy w miejscach intymnych. Prawdopodobnie o tym nie wiemy, ponieważ nie każdy chce o tym mówić jednak są osoby, które nie wstydzą się tego i otwarcie mówią co lubią. Częściej to kobiety swobodnie mówią o swoich fryzurach intymnych, gorzej sprawa się ma, jeśli chodzi o mężczyzn. Chciałbym Wam teraz powiedzieć, o kilku fryzurach, które są najczęściej wybierane.

Badania i ankiety wykazują, że o fryzurach intymnych kobiety decydują w zależności od wieku oraz stanu. Na przykład kobiety młode lub takie, które przeżywają ognisty romans na nowo najchętniej wybierają depilację brazylijską, czyli niesamowita gładkość na całej powierzchni, aby doznania były najmocniejsze. Taki rodzaj depilacji cieszy najbardziej mężczyzn i nawet to, że jest to chyba najbardziej bolesna depilacja nie zmienia faktu, że jest bardzo popularna.

Kobiety dojrzałe lub troszkę starsze wybierają raczej różne wzory, jak na przykład trójkąciki czy paseczki, które według nich wyglądają dużo lepiej, niż całkowita depilacja. Argumentują to tym, że nie chcą wyglądać jak mała dziewczynka. Te kobiety uwielbiają także lekko przystrzyżony zarost na całej powierzchni.

Są oczywiście kobiety, dla których całkowity busz miejsc intymnych jest najlepszym rozwiązaniem. Mimo wszystko o niego dbają, ponieważ nie chcą aby wychodził poza określony teren, ale nie jest dla nich priorytetem, aby dbać o fryzurę miejsc intymnych.

Mężczyźni raczej nie chcą mówić o depilacji czy goleniu miejsc intymnych, wolą raczej mówić o oczekiwaniach względem partnerki. Mimo wszystko większość mężczyzn uważa, że dba o swoje miejsca intymne goląc je lub po prostu lekko przycinając. Oczywiście są też tacy, którzy nie golą ich w ogóle. Mężczyźni raczej nie komplikują sobie życia i starają się wycinać trójkąciki czy paseczki, jak to było w przypadku kobiet.

Fryzura intymna to temat można powiedzieć tabu, nie wszyscy chcą o tym rozmawiać. Mimo wszystko z badań wynika, że najczęściej kobiety depilują swoje miejsca do pełnej gładkości, a mężczyźni nie robią tego wcale, ponieważ wolą te włosy mieć.

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here