Jak dopasować fit catering do swoich potrzeb?

0
1327
Jak dopasować fit catering do swoich potrzeb?

Dieta pudełkowa stała się w naszym kraju modnym sposobem na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jej istota oparta jest na wygodzie i oszczędności czasu. Firmy cateringowe mają w swojej ofercie wiele opcji, programów, rodzajów diet, itd. Czym zatem kierować się, wybierając fit posiłki dla siebie?

Typ diety

Dobry catering dietetyczny powinien mieć w swojej ofercie propozycję dla osób, spożywających mięso, jak i zwolenników wegetarianizmu. Zwróć uwagę na różnorodność posiłków, stosowane produkty zamienne, bogate w białko i zdrowe tłuszcze. Na stronie internetowej LIGHTBOX.PL znajdziesz informację na temat przykładowego dziennego jadłospisu na cztery tygodnie naprzód. Dużą ostrożność powinny zachować osoby, zmagające się z cukrzycą i kobiety spodziewające się dziecka, a diety LightBox są zalecane osobom dbającym o właściwy poziom cukru we krwi oraz kobietom w ciąży

Kaloryczność

Liczba spożywanych kalorii to kwestia indywidualna, zależna od wagi i prowadzonego stylu życia. Osoby trenujące kilka razy w tygodniu potrzebują większej dawki energii, dlatego ich posiłki będą różniły się od tych standardowych. Jeśli chcesz zredukować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej, obniż liczbę kalorii, dostarczanych Twojemu organizmowi.

Dostawa

Wybierając firmę cateringową, warto upewnić się, że dostarcza one posiłki na terenie Twojego miasta. Posiłki przywożone są przez kuriera, dlatego istotne jest, o której godzinie pojawi się on z Twoim zamówieniem. Upewnij się również, kiedy dostarczane są zestawy weekendowe..

Catering dietetyczny powinien być przede wszystkim smaczny, dlatego zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego pakietu, zamów zestaw startowy, by sprawdzić przykładowe menu na cały dzień. Zastanów się również, ile posiłków dziennie potrzebujesz cztery czy pięć (bo np. śniadania albo kolację jesz z rodziną albo ze znajomymi). Specjaliści zadbają, by każdy  dietetyczny posiłek był dobrze zbilansowany.

Duża liczba firm cateringowych sprawia, że każda z nich dba o pozyskanie klientów. W łatwy sposób możesz zatem dostosować fit posiłki do swoich potrzeb i upodobań. Pomyśl, że w łatwy sposób możesz zacząć zdrowo odżywiać się bez wychodzenia z domu. Zdecyduj się na dietę pudełkową i zaskocz siebie oraz znajomych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here