Pojemniki Euro

0
1437
Pojemniki Euro

Pojemniki euro są to plastikowe, modułowe pojemniki do układania w stosy z pionowymi bokami zapewniającymi maksymalną objętość wewnętrzną. Trzeba przyznać, że były one pierwszym plastikowym pudełkiem wielokrotnego użytku, które zastąpiło karton. Są one zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​palet drewnianych i plastikowych o wymiarach 1200 x 800 mm i 800 x 600 mm w Europie, a także standardowych palet 1200 x 1000 mm.

Pojemnik Euro – zastosowanie

Są one używane do przechowywania i przemieszczania produktów od towarów, poprzez produkcję, magazynowanie, aż po wysyłkę. Te wytrzymałe pojemniki są produkowane z wysokiej jakości polipropylenu z recyklingu, co pozwala przekazać znaczące oszczędności użytkownikowi końcowemu i zaoferować bezkonkurencyjną cenę przez przedsiębiorstwo Schoeller Allibert. Te w kolorze czarnym, są idealne do wszystkich zastosowań komercyjnych i przemysłowych, ale są również idealne jako inteligentne rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju produktów. Trzeba przyznać, że takie pojemniki euro mają naprawdę wiele zastosowań.

Skrzynki euro

Konteneryzacja to system intermodalnego transportu towarowego z wykorzystaniem kontenerów intermodalnych. Pojemniki mają znormalizowane wymiary. Mogą być ładowane i rozładowywane, układane w stosy, transportowane efektywnie na duże odległości i przenoszone z jednego środka transportu na inny – kontenerowce, wagony transportowe kolejowe i ciężarówki z naczepami – bez otwierania. System obsługi jest całkowicie zmechanizowany, dzięki czemu obsługa odbywa się za pomocą dźwigów oraz wózków widłowych.

Trzeba przyznać, że skrzynki euro są w dzisiejszych czasach wykorzystywane przez wiele przedsiębiorstw, ponieważ są w stanie ułatwić pracę. Konteneryzacja wyeliminowała ręczne sortowanie większości przesyłek i konieczność magazynowania. Kontener intermodalny jest dużym, znormalizowanym kontenerem transportowym, zaprojektowanym i zbudowanym dla intermodalnego transportu towarowego, co oznacza, że ​​kontenery te mogą być używane w różnych rodzajach transportu. Jednakże wiele firm stosuje zwykły pojemnik euro, który jest zarówno wytrzymały, jak i trwały.

Pojemniki euro od przedsiębiorstwa Schoeller Allibert są naprawdę bardzo solidnie wykonane – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Wyróżnić można pojemniki w wielu kolorach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here