Usługi turbokrymar.pl. Regeneracja turbosprężarek

0
1167
Regeneracja turbosprężarek

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się profesjonalna regeneracja różnych elementów wchodzących w skład silnika. Turbokrymar.pl to firma uznana nie tylko w Białymstoku, ale i na całym Podlasiu.

Specjalnością zakładu jest regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku. Turbosprężarka jest sercem silnika, dzięki któremu można wyciągnąć z niego maksymalną moc. Dlatego o regeneracja turbosprężarek ma niebagatelny wpływ na jakość pracy każdego silnika spalinowego. Natomiast regeneracja filtrów DPF jest nieodzowna w silnikach Diesla. Turbokrymar.pl to również profesjonalna regeneracja katalizatorów i turbin. Sprawnie działający katalizator oczyszcza paliwo, służąc środowisku oraz osobom przebywającym w pojeździe.

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dbamy jednak o środowisko. Nie stosujemy nieekologicznych środków, czyścimy przy użyciu wody i naturalnych preparatów. Jest to nasza chluba. Dzięki temu zyskujemy uznanie wielu klientów, w tym podlaskich rolników, którzy regenerują u nas silniki swoich pojazdów rolniczych. Obsługujemy też firmy transportowe, np. Autobusy i ciężarówki.

Regenerujemy turbosprężarki i katalizatory w pojazdach specjalnych na przykład wykorzystywanych do prac budowlanych. Wszystko to wskazuje, że nasza regeneracja DPF i turbosprężarek w Białymstoku to usługa na europejskim poziomie. 96% naszych klientów pozytywnie ocenia nasze usługi i poleca nasze usługi innym. Podobnie jest w przypadku regeneracji katalizatorów i turbin. Dbamy o środowisko naturalne, nie stosując toksycznych środków chemicznych. Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doświadczonych pracowników, którzy o silnikach wiedzą wszystko. Obsługujemy osoby prywatne oraz warsztaty samochodowe. Przedsiębiorstwa transportowe i budowlane. Turbokrymar.pl łączy doświadczenie z gotowością stawiania na najnowsze rozwiązania technologiczne. Regenerujemy turbosprężarki, filtry DPF i katalizatory.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here